فیلم آموزش مسائل جنسی در ایران + عکس

فیلم آموزش مسائل جنسی در ایران + عکس
به تازگی مجموعه ای تصویری در برخی از داروخانه های کشور با عنوان ” آشنای محبوب ” به فروش می رسد که در آن به آموزش مسائل زناشوئی و مشکلات پیرامون آن می پردازد. در بروشوری که از سوی این موسسه منتشر شده، ذکر شده است که این مجموعه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرده و برهمین اساس به صورت آزاد در فروشگاه های کشور به فروش می رسد و تهیه ی آن هم محدودیتی ندارد !
  • به تازگی مجموعه ای تصویری در برخی از داروخانه های کشور با عنوان ” آشنای محبوب ” به فروش می رسد که در آن به آموزش مسائل زناشوئی و مشکلات پیرامون آن می پردازد. در بروشوری که از سوی این موسسه منتشر شده، ذکر شده است که این مجموعه از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی مجوز دریافت کرده و برهمین اساس به صورت آزاد در فروشگاه های کشور به فروش می رسد و تهیه ی آن هم محدودیتی ندارد !

فیلم آموزش مسائل جنسی در ایران + عکس

 

به گزارش پژواک : به تازگی از سوی موسسه فرهنگی هنری آسیا مجموعه ای تصویری با عنوان “  آشنای محبوب ” روانه بازار شده است که فروش آن از طریق داروخانه های سراسر کشور صورت می پذیرد.

نکته قابل تامل در این مجموعه ها مضمون این فیلم یا به اصطلاح کلیپ آموزشی می باشد که مربوط به مسائل زناشوئی و مشکلات آن می باشد و نکته بارز آن برچسب ۱۸- بر روی این مجموعه هاست!

چگونه است که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به همین راحتی مجوز چنین مجموعه هایی را صادر می کند و حداقل جهت فروش این مجموعه ها محدودیت های سنی را درست قائل نمی شوند به طوری که این مجموعه ها را براحتی حتی یک کودک نیز می تواند خریداری کند ..!

آیا براستی جهت آموزش مسائل جنسی راه های بهتری وجود ندارد؟ و حال آن که این طرز آموزش از سوی وزارت ارشاد مجوز دریافت می کند آیا حتی المقدور برای فروش اینگونه مجموعه ها راه و روش درست تری وجود ندارد تا اینگونه مجموعه ها که مسلما برای سنین نوجوان و جوان مضر می باشند به همین راحتی در اختیار این قشر آشیب پذیر قرار نگیرد؟  آن هم به صورت کاملا قانونی!

در انتها تصاویر بروشور تبلیغاتی این مجموعه را مشاهده می کنید که صراحتا و بی هیچ ابائی از مسائل جنسی در آن به میان آمده است :

فیلم آموزش مسائل جنسی در ایران + عکس

اخبار دنیای فناوری

چه خبر از کجا

نظرات

امید 1393/02/04 - 17:34
سلام.
ممنون میشم اگه فیلم رو به ایمیلم ارسال کنید ..
آخه تازه دارم نامزد میکنم ..
مرسی
به تو چه 1393/02/04 - 17:34
اینو راست میگه
ميترا 1393/02/04 - 17:34
اكه اينجا نخؤنيم بس كجا بخؤنيم اصلأ به شما@جه
علی 1393/02/04 - 17:34
خودشون هزارتا کار .....میکننا حالا اومدن اعتراض میکنن اگه اینطوری که شما میگین باید هرچی موبایل و اینترنت ... جمع کرد
سیما فکور 1393/02/04 - 17:34
من سیما فکور هستم استاد دانشگاه روانکاوی کودک...من به عنوان یک استاد معتقدم که دیدن اینجور فیلم ها و عکس ها باعث مشوش شدن ذهن کودکان میشود که در اینده به خصوص نو جوانی باعث مشکلات زیادی میشود من مواردی را سراغ دارم که نوجوانی که اینجور فیلم هارا دیده است و از شدت مشوش بودن فکرش اقدام به خودکشی کرده است...همچنین به عنوان یک انسان معتقدم فروش این فیلم ها در ایران هرگز کار درستی نیست
کیهان 1393/02/04 - 17:34
وقتی تو موبایل بچه ها پر فیلم سک...بیکارن برن این فیلمارو نگاه کنن کجای کاری بنده خدا سال 2013توکدوم قرن زندگی میکنید خدا میدونه
ندا 1393/02/04 - 17:34
بسیار عالی و آموزنده است واقعا مرسی
حداقل شما نحوه درست را اموزش می دهید
به اعتراضات بی توجه باشید
ستوده 1393/02/04 - 17:34
سلام
دوستان به نظر من کار خیلی خوبیه چون اینطورشاید یه چیزی از 68 درصد طلاقی که بخاطر کم اطلاعاتی وونا در همین رابطه است کم بشه
حامد 1393/02/04 - 17:34
جای داره که تشکر کرد از وزارت فرهنگ و ارشاد . تو کشورهای اروپایی از جمله دروس ویژه دوره دبیرستان آموزش آموزش مسائل جنسی است. فقط باید مراکز فروش این مجموعه رو نباید در اختیار افراد زیر 18 سال بذاره. البته الان جوونا و نوجوونا به راحتی می تونند فیلم های مبتذل رو پیدا کنند و ببینند چه بهتر که همین فیلم رو تهیه کنند.
معلوم نیست به خدا مردم ایران چی می خواند . اگه نباشه می کند نیست اگه باشه میگند چرا هست.
حسن 1393/02/04 - 17:34
بروند گم شوند

...
حامد 1393/02/04 - 17:34
اگه راه بهتری برای آموزش سراغ داری پیشنهاد بده وگرنه ...
به شما مربوط نیست 1393/02/04 - 17:34
معلومه بایدم دیدگاه ما رو پاک کنید .از یه مشت مریض روحی که حتی با کارهای به این سادگی هم مشکل دان بیشتر از این نمیشه انتظار داشت.
____ 1393/02/04 - 17:34
اگر آموزش در مورد مسائل جنسی نباشه یه جور اعتراض می کنند اگرم باشه یه جور دیگه اعتراض می کنند واقعا اینا موندند به چه سازی باید برقصند به نظر من این اعتراض درست نیست چون با وجود اینترنت ، موبایل ، ماهواره و ... بچه ها راحت به این چیزها دسترسی دارند پس دیگه اعتراض مفهومی نداره
نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیک :
متن پیام : *
کد امنیتی : *