ایران برای حماس موشک های دوربرد می فرستد

ایران برای حماس موشک های دوربرد می فرستد
پرز که رژیمش دارای هزاران کلاهک هسته ای است مدعی شد: ایران یک مشکل است. مشکل جهانی، نه تنها از نقطه نظر ساخت سلاح هسته ای بلکه از نقطه نظر اینکه ایران مرکز ترور جهانی است.

«شیمون پرز» رئیس رژیم صهیونیستی در مصاحبه اختصاصی با شبکه «سی ان ان» با طرح ادعاهای تکراری گفت که حماس توسط ایران مورد حمایت قرا رمی گیرد.

شیمون پرز در مصاحبه به شبکه خبری سی ان ان در پاسخ به این سوال که اگر شما فکر می کنید که ایران پشت فعالیت های تروریستی حماس است، چه اقداماتی می خواهید علیه ایران انجام دهید؟ گفت: من حدس نمی زنم (که ایران از حماس حمایت می کند) بلکه می دانم که همینطور است. ما نمی خواهیم با ایران وارد جنگ شویم بلکه می خواهیم از ارسال موشک های بلند بردی که ایران برای حماس می فرستند و آنها را ترغیب به پرتاب موشک می کنند، جلوگیری کنیم.

رئیس رژیم صهیونیستی مدعی شد: من فکر می کنم که ایران تا حدودی ناامید شده است که نه تنها ارتش اسرائیل تلاش برای متوقف کردن حماس را رها نمی کند بلکه مردم اسرائیل با شجاعت و فهم بالا رفتار می کنند.

پرز که رژیمش دارای هزاران کلاهک هسته ای است مدعی شد: ایران یک مشکل است. مشکل جهانی، نه تنها از نقطه نظر ساخت سلاح هسته ای بلکه از نقطه نظر اینکه ایران مرکز ترور جهانی است. آنها برای گروههای تروریستی تأمین بودجه می کنند، آنها را آموزش می دهند، سلاح می فرستند و آنها را ترغیب می کنند بدون هرگونه مسئولیت و وجدان اخلاقی از سلاح استفاده کنند. ایران یک مشکل جهانی است و شما نیز بر آن واقف هستید.

رژیم صهیونیستی از یک هفته قبل حملات خود به نوار غزه را آغاز کرده و بیش از یکصد فلسطینی در این حملات به شهادت رسیده اند و صدها نفر دیگر نیز مجروح شدند. تاسیسات زیربنایی، مساجد و منازل فلسطینیان هدف اصلی حملات رژیم صهیونیستی قرار گرفت.

به گفته وزارت بهداشت غزه، یک چهارم از بیش از صد قربانی جنایات اخیر صهیونیست ها در غزه کودک هستند و 10 زن و 12 فرد سالخورده نیز در این میان دیده می شوند.

 

منبع : سيمرغ

بازنشر : ایران گراند

اخبار دنیای فناوری

چه خبر از کجا

نظرات

نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیک :
متن پیام : *
کد امنیتی : *