همه احتمالات لیست استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل

همه احتمالات لیست استقلال در نقل و انتقالات نیم فصل
شایعه شده که استقلال به دنبال كريم انصاري فرد یا محمد غلامی است و براي اين كار نياز به معاوضه او با يك بازيكن استقلال دارند که این بازیکن ساموئل و یا توزی با درصد کتر احتمال می باشد.

جام نیوز: مهاجمان استقلال همچنان گل نمی زنند و پرونده جذب یک مهاجم در نیم فصل باز است. آبی های پایتخت در 9 بازی فقط 8 گل زده اند و چهارمین خط حمله ضعیف لیگ برتر هستند. هم امیرقلعه نویی و هم علی فتح الله زاده در مصاحبه های خود گفته اند که به یک مهاجم شش دانگ برای نیم فصل نیاز دارند.

پيش از اين گفته مي شد نيم فصل قرار است فرهاد مجيدي به استقلال برگردد اما حرف هاي كاپيتان سابق استقلال در يكي از رسانه ها باعث شد تا مديرعامل استقلال براي بازگرداندن او ترديد كند و در نهايت با خداحافظي فرهاد از فوتبال پرونده بازگشت مجيدي به استقلال به طور كامل بسته شد.

شاید با قطعی شدن جدایی فریدون زندی از استقلال، ناخودآگاه جای یک سهمیه برای آبی ها باز شود، اما بعید نیست که فتح الله زاده برای راضی کردن مدیران باشگاه ها برای جذب مهاجم، با معاوضه یکی دیگر از هافبک های استقلال هم موافقت کند. این همه حالت های مذاکره استقلال تا اینجای فصل است.

* توزی جای پایش را محکم کرد

تا چند هفته پیش رودریگو توزی یکی از اصلی ترین گزینه های خروج از لیست استقلال بود. این مساله تا جایی پیش رفت که خیلی ها جدایی این هافبک برزیلی در نیم فصل را قطعی دانستند. با این وجود تاثیرگذاری این بازیکن در بازی مقابل نفت آبادان و گلزنی او در این مسابقه باعث شد تا نظر قلعه نویی نسبت به او تغییر کند. طبق شنیده ها سرمربی استقلال بعد از بازی با نفت در جمع دستیارانش از عملکرد توزی ابراز رضایت کرده و رسما از تاکیدش روی حفظ شدن او در نیم فصل صحبت کرده است.

* ساموئل گزینه جدی تر

جی لوید ساموئل هافبک تریناد و توباگویی استقلال هر چند در فصل گذشته کمک زیادی به خط هافبک استقلال کرد اما جدایی آندرانیک تیموریان در این فصل باعث شد که بازی ساموئل هم آن طور که باید و شاید به چشم نیاید. همین مساله باعث شده تا ساموئل هم یکی از گزینه های خروج از لیست استقلال شود. بعد از تغییر نظر کادر فنی استقلال از معاوضه توزی حالا ساموئل گزینه جدی تر خروج از لیست استقلال است.

* مهاجم خارجی یا انصاری فرد؟!

خروج یکی از هافبک های خارجی استقلال از لیست این تیم در نیم فصل، علاوه بر اینکه جا را برای اضافه شدن یک مهاجم لیگ برتری باز می کند، این فایده را هم دارد که اجازه اضافه شدن یک مهاجم خارجی را هم به استقلالی ها می دهد. در چنین شرایطی آبی ها برای ترمیم خط حمله خود دو راه در پیش خواهند داشت. با این وجود بحث معاوضه یکی از هافبک های استقلال با کریم انصاری فرد مهاجم پرسپولیس همچنان وجود دارد. به خصوص اینکه فتح الله زاده در یکی از مصاحبه های چند روز اخیر خودش گفت: «پرسپولیس برای ما تیم دوست داشتنی است و در شرایطی که آنها در خط هافبکشان مشکل دارند، حاضریم یکی از هافبک هایمان را به آنها بدهیم!»

* محمد غلامی؛ گزینه جدید ورودی

بعد از کریم انصاری فرد حالا صحبت هایی هم از شروع مذاکره مسئولان استقلال با سپاهانی ها بابت معاوضه یکی از هافبک هایشان با محمد غلامی شنیده می شود. استقلالی ها معتقدند جذب محمد غلامی از سپاهان، حواشی کمتری نسبت به اضافه شدن کریم انصاری فرد به لیست استقلال دارد. با این منطق چندان بعید نیست که مهاجم نیمکت نشین سپاهان جایگزین انصاری فرد ناکام پرسپولیس شود.

 

منبع : سيمرغ

بازنشر : ایران گراند

اخبار دنیای فناوری

چه خبر از کجا

نظرات

نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیک :
متن پیام : *
کد امنیتی : *