خوش تیپ ترین زنان معروف دنیا در سال 2012 + تصاویر

خوش تیپ ترین زنان معروف دنیا در سال 2012 + تصاویر
کریستین استوارت به عنوان شیک پوشترین و خوش لباس ترین زن جهان انتخاب شد. این بازیگر مشهور سریال گرگ و میش در نظرسنجی سالانه مجله انگلیسی گلیمور بالاترین رای را کسب کرد و به عنوان خوش لباسترین زن دنیا انتخاب شد. این بازیگرجوان خیلی زود از یک نوجوان معمولی به ملکه مد تبدیل شد و این پیشرفت سریع باعث شد که مورد تحسین و تمجید این مجله بریتانیایی مشهور در صنعت مد قرار بگیرد.
کریستین استوارت به عنوان شیک پوشترین و خوش لباس ترین زن جهان انتخاب شد. این بازیگر مشهور سریال گرگ و میش در نظرسنجی سالانه مجله انگلیسی گلیمور بالاترین رای را کسب کرد و به عنوان خوش لباسترین زن دنیا انتخاب شد.  این بازیگرجوان خیلی زود از یک نوجوان معمولی به ملکه مد تبدیل شد و این پیشرفت سریع باعث شد که مورد تحسین و تمجید این مجله بریتانیایی مشهور در صنعت مد قرار بگیرد.

اسامی 10 نفر اول لیست خوش لباس ترین زنان دنیا که در سال 2012 توسط مجله گلیمور تهیه شده است، به شرح زیر است:

 
1- کریستین استوارت
 
 
2- اما واتسون
 
 
3- ویکتوریا بکهام
 
 
4- کیت میدلتون
 
 
5- فلورانس ولش
 
 
6- میشل ویلیامز
 
 
7- بلیک لیولی
 
 
8- شریل کول
 
 
9- اولویا پالرمو
 
 
10- ریحانا
 
خوش تیپ ترین زنان معروف دنیا در سال 2012 + تصاویر
 

اخبار دنیای فناوری

چه خبر از کجا

نظرات

ایراهیم 1393/01/29 - 14:59
آیا این توهین به زن نیست که او را فقط کالایی برای لذت جویی معرفی کرده و ارزشهای او را محدود به جنسیت و جسمیت کنیم؟ این است کرامت و حقیقت زن؟ آیا اگر زنی زیبا نبود اما فرهیخته و صاحب دانش و فکر بود ارزش مشهور شدن و توجه را ندارد؟ آیا زن با ارزش زن اروتیک است؟!! و اگر نبود با ارزش نیست؟
نام و نام خانوادگی : *
پست الکترونیک :
متن پیام : *
کد امنیتی : *